Home|Sign In
Schedule of Games
 
<February 2020>
SMTWTFS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
1234567
  
  Games on Sunday, February 16, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
S2 Boy's U17/19 Division CFC Valley Boys Blue 2003  v  Glastonbury Revolution Result Pending Indoor Field 1  
S2 Girl's U17/19 (2019/20) Born after 1/1/2001 FSC North 2004  v  Stafford United Result Pending Indoor Field 2  
S2 Boy's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 Avon All Stars  v  CFC Valley Boys 2009/10 Result Pending Indoor Field 3  
S2 Boy's U17/19 Division CFC Valley Boys Blue 2004  v  Has Beens FC Result Pending Indoor Field 1  
S2 Girl's U17/19 (2019/20) Born after 1/1/2001 Oak G2005 NPL  v  CFC Valley 2003 Result Pending Indoor Field 2  
S2 Boy's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 Oak 2010 Blue  v  Oak 2010 White Result Pending Indoor Field 3  
S2 Boy's U17/19 Division NEU DeVito  v  Xavier 3:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) Euros United (C2)  v  KO Elite Pink FC (C1) 3:00 PM Indoor Field 2  
S2 Boy's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 Portland United  v  Oak 2010 White 3:00 PM Indoor Field 3  
Men's C Sunday Session III (2019/20) FC Rocky Hill (C2)  v  International (C2) 4:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) Stanley FC (C1)  v  West Ham (C1) 4:00 PM Indoor Field 2  
Men's A/B Sunday Session III (2019/20) Banshees  v  KO Elite FC Blue 5:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) FC Bacon (C2)  v  CTNFC (C2) 5:00 PM Indoor Field 2  
Men's A/B Sunday Session III (2019/20) Team Swipe Right  v  All Blacks 6:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) Maxwell (C1)  v  Tomahawks (C1) 6:00 PM Indoor Field 2  
Men's A/B Sunday Session III (2019/20) FC Bosnia  v  Snake City FC 7:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) FC Toe Poke (C2)  v  Nora FC (C2) 7:00 PM Indoor Field 2  
Men's A/B Sunday Session III (2019/20) Blackhawks  v  Green Street 8:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) KT (C1)  v  Joga Bonito FC (C1) 8:00 PM Indoor Field 2  
Men's A/B Sunday Session III (2019/20) Three Fellas  v  KO Elite FC Green 9:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) KO Elite White FC (C1)  v  Pythons (C1) 9:00 PM Indoor Field 2  
Men's C Sunday Session III (2019/20) No Goalie FC (C1)  v  Strand (C1) 10:00 PM Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session III (2019/20) Buttonball FC (C2)  v  Hard Boiled Megs (C2) 10:00 PM Indoor Field 2  

  Events on Sunday, February 16, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
8:30 AM1:00 PMCT WBLL - Seth JacobyIndoor Field 1
8:30 AM1:00 PMCT WBLL - Seth JacobyIndoor Field 2
10:00 AM11:00 AMFutsal Age 6-7 S4Indoor Field 4
11:00 AM12:00 PMPreschool/Kinderkickers S4Indoor Field 4
12:00 PM1:00 PMFootskills Age 7-8 S4Indoor Field 4
1:00 PM2:00 PMFootskills Age 11-12Indoor Field 4
2:00 PM3:00 PMShooting & Finishing Age 8-9 S4Indoor Field 4
6:00 PM7:00 PMMilan - Milan GraovacIndoor Field 3
7:00 PM8:00 PMJaing - Michael JiangIndoor Field 3


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use