Home|Sign In
Schedule of Games
 
<March 2020>
SMTWTFS
23242526272829
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
  
  Games on Sunday, March 8, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
S2 Boy's U17/19 Division Glastonbury Revolution 5 - 4 NEU DeVito Complete Indoor Field 1  
S2 Boy's U17/19 Division Xavier 8 - 5 Oak 2004 Complete Indoor Field 2  
S2 Boy's U17/19 Division Xavier 3 - 11 NEU II Complete Indoor Field 1  
S2 Girl's U13/14 (2019/20) Born after 1/1/2006 Oak Black Barbieri 5 - 4 FSC North 2006 Complete Indoor Field 2  
S2 Girl's U17/19 (2019/20) Born after 1/1/2001 Stafford United 2 - 10 Oak G2005 NPL Complete Indoor Field 1  
S2 Girl's U13/14 (2019/20) Born after 1/1/2006 Oak Gray Barbieri 3 - 2 CFC Valley 2008 Wildcats Complete Indoor Field 2  
S2 Girl's U13/14 (2019/20) Born after 1/1/2006 CFC Valley 2006 Sky 9 - 5 CFC Valley 2007 White Complete Indoor Field 2  
S2 Girl's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 Oak G2011 Blue 11 - 12 Glastonbury Lady Warriors Complete Indoor Field 3  
S2 Boy's U12 (2019/20) Born on or after 1/1/2008 CFC Valley Boys 2008 9 - 8 Oak White Capolari Complete Indoor Field 1  
S2 Girl's U13/14 (2019/20) Born after 1/1/2006 CFC Valley 2006 White 12 - 6 CFC Valley 2007 White Complete Indoor Field 2  
S2 Girl's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 YTL Black 3 - 3 YTL White Complete Indoor Field 3  
S2 Girl's U12 (2019/20) Born after 1/1/2008 Oak Black Mogavero 2 - 10 CFC Valley 2008 Sky Complete Indoor Field 2  
S2 Boy's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 Oak 2010 Blue 6 - 4 Avon All Stars Complete Indoor Field 3  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) FC Toe Poke (C2) 9 - 10 FC Kamgang (C2) Complete Indoor Field 1  
S2 Girl's U12 (2019/20) Born after 1/1/2008 Oak Gray Mogavero 3 - 11 CFC Valley 2008 White Complete Indoor Field 2  
S2 Boy's U10/11 (2019/20) Born after 1/1/2009 Oak 2010 White 6 - 5 CFC Valley Boys 2009/10 Complete Indoor Field 3  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) FC Bacon (C1) 9 - 5 Stanley FC (C1) Complete Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) Pythons (C1) 10 - 6 Strand Squad (C1) Complete Indoor Field 2  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) Straight Shooters (C2) 12 - 14 International (C2) Complete Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) Wavy Seals (C2) 9 - 1 Stoked City (C2) Complete Indoor Field 2  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) Tomahawks (C2) 8 - 7 Euros United (C2) Complete Indoor Field 1  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) Llamas (C1) 3 - 3 Maxwell (C1) Complete Indoor Field 2  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) FC GABBAGOOL (C2) 12 - 4 Buttonball FC (C2) Complete Indoor Field 1  
Men's A/B Sunday Session IV (2019/20) Team Swipe Right 8 - 7 Banshees Complete Indoor Field 2  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) KT (C1) 6 - 5 KO Elite (C1) Complete Indoor Field 1  
Men's A/B Sunday Session IV (2019/20) Blackhawks 7 - 7 Snake City FC Complete Indoor Field 2  
Men's C Sunday Session IV (2019/20) No Goalie (C1) 13 - 7 Three Fellas (C1) Complete Indoor Field 1  
Men's A/B Sunday Session IV (2019/20) KO Elite A 11 - 8 FC Bosnia Complete Indoor Field 2  

  Events on Sunday, March 8, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
11:00 AM12:00 PMBday Party-Sophia Passarella(10yrs)(20)(food??)Indoor Field 3
11:00 AM12:00 PMPreschool/Kinderkickers S4Indoor Field 4
12:00 PM1:00 PMFootskills Age 7-8 S4Indoor Field 4
1:00 PM2:00 PMFootskills Age 11-12Indoor Field 4
2:00 PM3:00 PMShooting & Finishing Age 8-9 S4Indoor Field 4
6:00 PM7:00 PMMilan - Milan GraovacIndoor Field 3
7:00 PM8:00 PMJaing - Michael JiangIndoor Field 3


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use